Gamintojai

A
ACB

ACB

Ispanijos kompanija, siūlanti platų dekoratyvinių, naujausias tendencijas atitinkančių modernių šviestuvų asortimentą.

Kompanija rinkai pateikia daugiau nei 1500 prekių. Vidaus, lauko šviestuvų asortimentas, vonios veidrodžiai su apšvietimo funkcija.

Daugelį kolekcijų gamintojas siūlo rinktis iš įvairių RAL spalvų bei pažangiausių apšvietimo valdymo technologijų.

ACB šviestuvus dažnai galima pamatyti ir visuomeninėse erdvėse dėl plataus asortimento, pasirinkimo galimybių, dydžio, spalvų įvairovės, didelio šviesos efektyvumo.

Modernūs ACB design šviestuvai užtikrins kokybišką ir šiuolaikišką apšvietimą įvairiose erdvėse.

Nuoroda į gamintojo puslpaį: https://acb.lighting/

AKTO LED

AKTO LED

AKTO – Lietuvoje veikianti gamybinė įmonė, vystanti pažangių LED apšvietimo produktų gamybą.

Asortimentas išsiskiria gausia spalvų gama, daugiafunkcinėmis RGB bei RGBW juostomis.

7 prekė(s) Rinktis prekes
Aldex

Aldex

Aldex, šeimos įmonė, turinti daugiau nei 40 metų apšvietimo gamybos ir pardavimo tradicijas.

Prekės ženklo stiprybės - patirtis, pažangios technologinės priemonės ir naujausių tendencijų sekimas.

Kiekvienas parduodamas Aldex produktas yra unikalus, originalus ir gaminamas jų pačių.

Aldex prekės ženklas, naudoja Lenkijoje pagamintą stiklą ir vietinių tiekėjų komponentus, orientuojasi į aukščiausios kokybės šviestuvų gamybą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.aldex.com.pl

Amplex

Amplex

Amplex šviestuvai – ieškantiems funkcionalių efektingai atrodančių apšvietimo sprendimų.

Visos detalės, suteikiančios jiems nepaprastą dizainą, yra rankų darbo, gaminamos patyrusių specialistų, su kuriais įmonė bendradarbiauja ne vienerius metus.

Kokybės politika atitinka Europos ISO 9001:2001 sertifikatą, kuris dar labiau patvirtina aukštą Amplex gaminių kokybę.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.amplex.pl

Arelux

Arelux

Funkcionalių, techninių šviestuvų gamintojas iš Rumunijos, siūlantis itin platų gaminių asortimentą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.arelux.ro/

Aromas

Aromas

Ispanų įmonė, turinti daugiau nei 30 metų patirties apšvietimo produktų kūrime. Gaminami šviestuvai įkvėpti daugybės stilių ir kultūrų, dizaineriai drąsiai ieško naujų medžiagų kūrybai, o gaminių ir jų gamybos procesų tvarumas yra svarbi dalis kuriant naujas kolekcijas.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.aromasdelcampo.com

Artemide

Artemide

Pasaulinio lygio architektūrinio dizaino apšvietimo lyderė. Šviestuvų dizaino kūrimo procese, ARTEMIDE pirmenybę teikia darbui su architektais.

Taip projektuojami ne šviestuvai, o šviesa erdvėse.

Vaisingas bendradarbiavimas su tarptautinio lygio architektais, leido sukurti novatoriškus sprendimus, kurie gali būti pritaikomi įvairiais mastais.

Jau daugelį metų gaminamos šviestuvų kolekcijos - TOLOMEO, MELAMPO, MERCURY, CASTORE bei kitos, yra atpažįstamos ir pamėgtos viso pasaulio interjero dizainerių.

ARTEMIDE šviestuvai yra tarsi šiuolaikinio šviestuvų dizaino ikonos, o gaminiai eksponuojami daugumoje modernaus dizaino muziejų bei parodų.

Kiekvienas gaminys yra kuriamas koncentruojantis į žmogų bei jo aplinkinį komfortą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.artemide.com/en/home

Astro

Astro

Subtilūs ir šiuolaikiški – gamintojo „Astro“ (D. Britanija) siūlomi šviestuvai – Jūsų erdvių jaukumui užtikrinti. Rinkitės šviestuvus internetu arba artimiausiame Ekoliumenas salone.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.astrolighting.com

B
Bomma

Bomma

Rankų darbo stiklo šviestuvų gamintojai iš Čekijos. Visą dėmesį skiria šiuolaikiniam dizainui, išskirtinei stiklo kokybei ir detalėms.

Geriausi Čekijos stiklo meistrai sukuria įspūdingus, nepriekaištingos kokybės stiklo šviestuvus, kurie suteikia interjerui prabangos ir išskirtinumo.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.bomma.cz

Bover

Bover

Prekės ženklas, įkurtas 1996 m., Barselonoje.

Pagrindinis prekės ženklo tikslas, kurti laikui nepavaldžius šviestuvų dizainus, kuriuose atsispindėtų kontrastas ir tvarka, grožis, šviesa, kultūra ir elegancija.

Bover kūrėjai įkvėpimo semiasi iš Viduržemio jūros pakrantėje gyvenančių žmonių gyvenimo būdo. Nes šviesa, kultūra, gastronomija, amatai ir jos kultūra yra neišsenkantis įkvėpimo šaltinis.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.bover.es/en/

Virtualus turas po gamintojo Bover salono ekspoziciją : https://www.bover.es/en/showroom-virtual-tour

C
Castro Lighting

Castro Lighting

Prekės ženklas garsėjantis išskirtinumu, nepaprasta kokybe ir neprilygstamais dizainais.

Tradicinių portugalų metalo apdirbimo technikų autentiškumas, kūrybinis meistriškumas padeda nuolat žengti koja kojon su naujovėmis, taip sukuriant platų įvairių stilių gaminių asortimentą, užtikrinantį idealų apšvietimą bet kokiam interjero projektui.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.castrolighting.com

0 prekė(s) Rinktis prekes
Cini & Nils

Cini & Nils

Įkurta 1969 m., „Cini&Nils“ kokybę pavertė viena iš stipriųjų pusių. Idėjos sumaniai paverčiamos gaminiais, kuriuose įdiegta naujausia LED technologija ir kurių linijos yra švarios, griežtos ir daug detalių.

Cini&Nils visada buvo puikaus itališko dizaino ir Made in Italy produkcijos išraiška.

Tikslumas, rūpinimasis detalėmis ir elegancija – tai konstantos, kurios visada perduodamos iš vieno dizaino į kitą.

Gamybos proceso pabaigoje kiekvienas šviestuvas turi išlaikyti griežtus kokybės kontrolės testus, kad būtų garantuotas tobulumas ir aukštas našumas.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.cinienils.com/en/products/

Cleoni

Cleoni

Daugiau nei 20 metų patirties turintys šviestuvų gamintojai, kurių asortimente galima rasti tiek dekoratyvių tiek techninių apšvietimo sprendimų.

Gamintojas nebijo eksperimentuoti, orientuojasi į įdomias formas, bet tuo pačiu vertina klasikines linijas, sprendimus ir technikas.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.cleoni.eu

CTO lighting

CTO lighting

1998 m. Chriso ir Clare'o Turnerių įkurta „CTO Lighting“ pristatė savo pirmąją kolekciją, kuri vadovavosi bekompromisės kokybės šviestuvų projektavimo principais, naudojant tik geriausias medžiagas ir dirbant su elitiniais britų meistrais. Ši apšvietimo kolekcija simbolizavo eleganciją ir britų dizaino bei gamybos meistriškumą - visų būsimų kolekcijų etalonas.

Kūrybiškai vadovaujama Chriso ir Clare, CTO Lighting dirbo su gerbiamais ir apdovanojimus pelniusiais dizaineriais. Chrisas ir Clare savo šviestuvuose sutelkė dėmesį į prabangesnes medžiagas, rankų darbo žalvarį, pūstą stiklą ir amatininkų pagamintą akmenį. Šis medžiagų naudojimo patobulinimas leido „CTO Lighting“ pripažinti šiuolaikiška prabangaus apšvietimo įmone, gaminančia JK.

2016 m. „CTO Lighting“ atidarė savo pirmąjį išskirtinį saloną Londone, suteikdamas erdvę demonstruoti savo prabangius gaminius. „CTO Lighting“ kolekcija dabar platinama visame pasaulyje, dirba su pirmaujančiais tarptautiniais interjero dizaineriais ir architektais.

Nuoroda į gamintojo puslapį:  https://ctolighting.co.uk/collections/all

CVL

CVL

Jau daugiau nei 60 metų, CVL komanda dirba kasdien, siekdama išsaugoti ir praturtinti unikalias apšvietimo produktų gamybos žinias netoli Anžės įsikūrusiame gamybos padalinyje.

Natūralaus žalvario dekoratyviniai šviestuvai 100% gaminami Prancūzijoje.

Visos kolekcijos gaminamos rankomis, dirbtuvėse, esančiose ant auksakalystės ir pramonės ribos. Siekiant nepriekaištingos kokybės, kiekvienas gaminys prieš pakavimą yra patikrinamas ir išbandomas.

Medžiagų kokybė ir linijų tobulumas yra pagrindinės savybės, kurios įkvepia CVL klientus jų projektams Prancūzijoje ir visame pasaulyje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.cvl-luminaires.fr/

E
Eglo

Eglo

Eglo - klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas turintis platų vidaus ir lauko šviestuvų asortimentą. Įmonė įkurta 1969 metais Austrijoje ir šiuo metu yra viena iš didžiausių šviestuvų gamintojų Europoje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.eglo.com 

Egoluce

Egoluce

Italų gamintojas, siūlantis platų, aukštos kokybės vidaus ir lauko šviestuvų asortimentą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.egoluce.com

Eichholtz

Eichholtz

Kai įkūrėjas Theo Eichholtz 1992 m. sukūrė savo to paties pavadinimo prekės ženklą, jo tikslas buvo importuoti į Europą geriausius Azijos aksesuarus ir baldus. Prieš plėtodamas verslą, bendradarbiaudamas su pirmaujančiais gamintojais ir gamintojais visame pasaulyje, jis į pasiūlymą įtraukė kruopščiai kuruotų vintažinių gaminių, kad sukurtų ir pateiktų neprilygstamą stilingų ir rafinuotų interjero rinkai skirtų gaminių kolekciją.

Bėgant metams Eichholtz išaugo į vieną žinomiausių ir patikimiausių prabangaus dizaino baldų, šviestuvų ir aksesuarų didmenininkų pasaulyje. Turėdami beveik 4000 dizainų portfelį, kiekvienais metais išleidžia iki 600 naujų produktų kaip dviejų pilnų kolekcijų dalį, siūlo subtiliai šiuolaikišką klasikinių tipologijų vaizdą, kuris užtikrina, kad kiekvienas produktas būtų unikalus.

Nuoroda į gamintojo puslapį https://www.eichholtz.com/en/collection/lighting.html

0 prekė(s) Rinktis prekes
Elstead

Elstead

D.Britanijos kompanija, kuri specializuojasis dekoratyvaus apšvietimo gamyboje.

Subtilūs ir elegantiški „Elstead” siūlomi šviestuvai, atkreips kiekvieno dėmesį!

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.elsteadlighting.com

Estiluz

Estiluz

1969 m Gerard Masdue Jorda, padedamas savo tėčio mechaniko, Ispanijos provincijoje Žironoje įkūrė ESTILUZ įmonę. Nuo tada visi šviestuvai buvo jų pačių gaminami šioje gamykloje. Vėlesniais laikais nesenstantis Estiluz stilius išplito visame pasaulyje ir pelnė daug dėmesio bei apdovanojimų.

ESTILUZ siekia balanso tarp funkcionalumo, estetikos ir tvarumo, siūlydami racionalistinio dizaino dekoratyvinius šviestuvus, pritaikomus projekto poreikiams.

Įmonė siūlo gan platų gražių ir aukštos kokybės dizainerių kurtų šviestuvų asortimentą. Svarbi identiteto dalis yra sieninis šviestuvas Balloon, kuris užkariavo daugybę širdžių visame pasaulyje. būtent šio šviestuvo originalumas pavertė Estiluz kompaniją viena iš charizmatiškiausių ir įdomiausių apšvietimo įmonių.

Nuoroda į gamintojo puslapį https://www.estiluz.com/en

F
Fabas

Fabas

Dinamiškumas, lankstumas ir novatoriškumas - trys žodžiai, kurie apibendrina FABAS LUCE S.p.A. sėkmės raktą.

Įmonė buvo įkurta 1979 metais ir yra Brugherio mieste, netoli Milano, Italijoje.

FABAS LUCE misija – pristatyti dizaino gaminius, kurie atitiktų kiekvieno poreikius.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.fabasluce.it/en

Flos

Flos

Naujausi FLOS šviestuvų modeliai visuomet atitinka aukščiausius dizaino bei technologijų reikalavimus.

Flos ženklo prekės istoriją  nuo pat įmonės įkūrimo 1960 m paveikė glaudus bendradarbiavimas su žinomais pasaulio dizaineriais.

Tokie vardai kaip Achille ir Pier Giacomo Castiglioni, Philippe Starck ir Jasper Morrison simbolizuoja Italijos gamintojo FLOS plėtrą bei žinomumą visame apšvietimo pasaulyje.

FLOS žengia koja kojon su mada, naujausiomis tendencijomis ir didele laisve kūrybiškumui.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://flos.com/en/it/

Foscarini

Foscarini

Dekoratyvinio apšvietimo gamintojai iš Italijos, sukaupę daugiau nei 35 metus patirties apšvietimo gamybos srityje.

Foscarini šviestuvai, kaip dizaino objektai, transformuoja erdves: įneša grožį, kelia emocijas, yra vienas žinomiausių šviestuvų gamintojų ne tik Italijoje, bet ir visame pasaulyje.

Asortimente galite rasti pačių įvairiausių formų šviestuvų bei naudojamų medžiagų.

Didžiausias dėmesys skiriamas apšvietimo efekto išgavimui.

Apšvietimo meistriškumas leido sukurti daugybę dizaino ikonų, kurie puošia ne tik privačius, bet ir viešuosius objektus.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.foscarini.com

G
Gea luce

Gea luce

Ilgametę patirtį turintis šviestuvų gamintojas, gaminantis šviestuvus, kuriuose dizainas, stilius ir technologijos yra viena.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://gealuce.com/?lang=en

Gibas

Gibas

Kokybė ir išskirtiniai šviestuvai Jūsų erdvėms. Originalūs sprendimai – pagyvins Jūsų erdvę ir suteiks unikalumo!

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.gibas.it

Goccia Illuminazione

Goccia Illuminazione

Šviestuvų gamintojai, sukaupę daugiau nei 40 metų patirties. Asortimente unikalių dizainų vidaus ir lauko šviestuvai.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.goccia.it/ENG/

I
Icone

Icone

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.iconeluce.com

Ideal Lux

Ideal Lux

Ideal Lux - italijos kompanija išsiskirianti įvairiapusišku asortimentu, gera kokybe ir optimalia kaina.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ideal-lux.com

Incanti

Incanti

REDO Group šviestuvų kompanijos dalis, kurie nuolatos ieško būdų kaip naujai ir moderniai perteikti klasikinį stilių ir pritaikyti jį šiuolaikiniams interjerams.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.incanti.ro/en/

Innojok

Innojok

Innojok - Suomijos šviestuvų gamintojas didžiausią dėmesį skiriantis šviestuvų funkcionalumui ir dizainui. Didžioji dalis šviestuvų yra sukurti pripažintų dizaino meistrų iš skandinavijos. Innojok gaminamas dizainerio Yki Nummi sukurtas šviestuvas yra eksponuojamas Niujorko modernaus meno muziejuje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.innolux.fi

2 prekė(s) Rinktis prekes
Italux

Italux

Lenkų gamintojai, turintys platų, įvairių stilių vidaus šviestuvų asortimentą.

https://www.italux.pl

Ivela

Ivela

Ivela - italų gamintojas, kurio specializacija architektūrinis apšvietimas. Pasiūloje apšvietimo sistemos, bėgeliai, architektūriniai vidaus ir lauko šviestuvai.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ivelacatalog.it

Y
YLD

YLD

YLD - ispanų gamintojas, dirbantis su aukštos kokybės medžiagomis ir tiekiantis ilgaamžius, šiuolaikiškus, funkcionalius ir patvarius šviestuvus ir apšvietimo sistemas.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.yld-eu.com

J
JAGO

JAGO

Itališka kokybė ir prabanga. Tai gamintojo JAGO šviestuvai, kurie savo įspūdingu dizainu išsiskirs ir neliks nepastebėti!

Asortimentas jagosrl.it

Dėl užsakymų prašome kreiptis į vieną iš mūsų šviestuvų salonų.

Jiso

Jiso

Įmontuojamų šviestuvų specialistai “Jiso” (Ispanija) pasirūpins Jūsų erdvių apšvietimu! Ieškokite „Ekoliumenas“ salonuose bei internetinėje parduotuvėje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.jisoiluminacion.es

K
K - Lighting

K - Lighting

K-Lighting yra Portugalijos šviestuvų gamintojas, daugiau kaip 30 metų kuriantis aukščiausios kokybės produktus.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.k-lighting.com

Kanlux

Kanlux

Kanlux -  profesionalus gamintojas, siūlantis skirtingus apšvietimo sprendimus: šviestuvus, šviesos šaltinius ir įrangą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.kanlux.com

Kare Design

Kare Design

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.kare-design.com/

9 prekė(s) Rinktis prekes
Karman

Karman

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.karmanitalia.it/

KDLN

KDLN

Italų gamintojas KDLN siūlo įvairų šviestuvų  asortimentą – nuo intymios privačių namų erdvės iki įspūdingų visuomeninių pastatų, prieškambarių, restoranų, parduotuvių ir biurų.

Įmonė buvo įkurta 1996 metais Milane.

Per daugelį metų sukaupti reikiami įgūdžiai, leidžia kurti produktus, pritaikytus daugumai klientų, ieškantiems šviesos ir įspūdingos atmosferos. Gamintojo kuriami produktai gali patenkinti bet kokio tipo reikalavimus, labai lanksčiai pritaikant kiekvieną projekto aspektą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://kdln.it/en/

Kelvin
4 prekė(s) Rinktis prekes
KLUŚ

KLUŚ

KLUŚ - pasaulinio garso įmonė, kuri specializuojasi LED apšvietime, tad gali užtikrinanti pasirinkimų galimybę pagal kiekvieno individualius poreikius. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.klusdesign.eu

Kutek

Kutek

Kutek - klasikinių šviestuvų gamintojas, vertinamas dėl aukštos kokybės ir rafinuotumo. Šviestuvų gamybai naudojamas aukščiausios kokybės žalvaris iš Italijos, o papuošimui - Swarovski kristalai iš Austrijos.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.kutek.com.pl

82 prekė(s) Rinktis prekes
Kutek Mood

Kutek Mood

Kutek Mood - klasikinių šviestuvų gamintojas, vertinamas dėl aukštos kokybės ir rafinuotumo. Šviestuvų gamybai naudojamas aukščiausios kokybės žalvaris iš Italijos, gaubtams - šilkas.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.kutekmood.com

L
LED Line

LED Line

LED Line - lempų gamintojas, kurio produkcija pasižymi dizaino, funkcionalumo ir energinio efektyvumo derme. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ledline.pl

LEDlife

LEDlife

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ledlife.lt

30 prekė(s) Rinktis prekes
LEDS-C4

LEDS-C4

Funkcionalūs ir patikimi gamintojo „LEDS – C4“ (Ispanija) šviesos šaltiniai – puiki investicija į kokybišką Jūsų erdvių apšvietimą! 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.leds-c4.com

Ledvance

Ledvance

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ledvance.com

Light4

Light4

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.light4.it

Linea light

Linea light

Išskirtinio dizaino „Linea light“ (Italija) gaminiai – taps puikia kiekvieno interjero dalimi. Įsigykite ekoliumenas.lt ir specializuotuose mūsų salonuose.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.linealight.com

Lira

Lira

 „Lira“ (Lenkija) gamintojo šviestuvai užtikrins, jog Jūsų erdvė bus apšviesta kokybiškai ir stilingai. Šio gamintojo prekių ieškokite mūsų parduotuvėse.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.liralighting.pl

LLLL.be
0 prekė(s) Rinktis prekes
Lodes

Lodes

Išskirtinės kokybės šviestuvų gamintojai iš Italijos.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.lodes.com

Luceplan

Luceplan

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.luceplan.com

Lucide

Lucide

Lucide - klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas turintis platų vidaus ir lauko šviestuvų asortimentą. Ši įmonė yra viena sparčiausiai besivystančių šviestuvų gamintojų Europoje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.lucide.be

Lumines

Lumines

LUMINES - LED profilių gamintojas, veiklą pradėjęs nuo 2012 metų. Gamintojas siūlo gausų prekių asortimentą skirtą įgyvendinti įvairius apšvietimo sprendimus. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.lumines.uk

1 prekė(s) Rinktis prekes
M
Maytoni

Maytoni

Reikalingi prabanga ir elegancija pasižymintys šviestuvai? Rinkitės „Maytoni“ (Vokietija) siūlomus gaminius ir mėgaukitės karališka prabanga!

Gamintojas taip pat siūlo galimybę prasitęsti garantiją iki 5 metų! https://maytoni.de/en/warranty/

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.maytoni.de

Mantra

Mantra

mAntra - aukštos kokybės modernių išskirtinio dizaino šviestuvų gamintojas iš Ispanijos. Šviestuvus gamintojui kuria žinomi Ispanijos dizaineriai Jose Ignacio Ballester, Santiago Sevillano Sebastia ir Hugo Tejada.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.en.mantrailuminacion.com

Masiero

Masiero

Masiero - italų įmonė, garsėjanti savo šviestuvų dekoratyvumu. Apjungiant tradicijas ir inovacijas, kuriami meniški ir išskirtiniai produktai. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.masierogroup.com

MaxLight

MaxLight

MaxLight gamintojas turi daugiau negu 10 metų patirtį apšvietimo spremdimų kūrimo srityje.

Asortimente rasite šviestuvus privatiems namams, restoranams, komercinės paskirties patalpoms ar viešbučiams.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.maxlight.com.pl

Mean Well

Mean Well

Mean Well - LED maitinimo šalitinių, transformatorių ir kitos elektros įrangos gamintojas.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.meanwell.com

26 prekė(s) Rinktis prekes
Miloox

Miloox

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.miloox.it

N
Nemo

Nemo

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.nemolighting.com

Nordlux

Nordlux

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.nordlux.com

Nova Luce

Nova Luce

Nova Luce - gamintojas iš Graikijos, pasižymintis dizaino ir produkcijos kokybe, pristatantis tiek klasikinius, tiek šiuolaikiškus šviestuvus. Svarbiausia siekiamybė - estetika ir patalpos transformacija, pasitelkiant šviestuvus bei šviesą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.novaluce.gr

Novantadieci 9010

Novantadieci 9010

Su impulsu įmonė žengia į apšvietimo rinką 2011 m, pasižymėdami naujoviška filosofija ir plačiu bei išbaigtu gaminių asortimentu, paremtu keliais patentais.

Italų gamintojas siūlo itin gausų unikalių šviestuvų asortimentą, šviestuvai gaminami iš ypatingų medžiagų.

CRISTALY®  - yra suderinamas su gipso kartono instaliacijomis ir dėl mažo šilumos laidumo savybių, nedeformuojančio ir nedegaus paviršiaus yra puikaus atsparumo medžiaga, saugi naudoti lengvai pasiekiamose vietose. Ši medžiaga gaminiams suteikia tobulai baltus ir grynus liesti paviršius, kuriuos galima dekoruoti bet kokio tipo vandens dažais, suteikiant bet kurio kolekcijos gaminio individualizavimą.

BETALY® - Cemento, tauriųjų marmurų, kvarco ir upių smėlio pasirinkimas sukuria nepaprastą komponentų sinergiją. BETALY® didelis pranašumas dėl ilgaamžiškumo, poveikio aplinkai, estetikos ir dizainerių kūrybinės laisvės. Cemento pagrindu pagamintos medžiagos ilgą laiką buvo dažniausiai naudojamos statybinės medžiagos pasaulyje. Pastaruoju metu moksliniai tyrimai krypsta link dar geresnių produktų, pasižyminčių itin didelio našumo betonu – kaip ir 9010novantadieci BETALY®, pasižyminčių puikiomis mechaninėmis ir tinkavimo savybėmis, kūrimui.

ALUMITE®  - yra aliuminio lydinys, kuris laikomas geriausių savybių ir yra avangardiškiausias šiandieninėje rinkoje. Idealiai tinka modulinėms strypų sistemoms arba formoms su minimalia apdaila, kad apšviestų bet kokią aplinką rafinuotumu ir elegancija. Ši medžiaga gali būti pritaikyta bet kokiam poreikiui. Išskirtinę aliuminio formulę ištyrė ir ištobulino 9010novantadieci techninis skyrius, siekdamas naujoviškų rezultatų, susijusių su blizgesiu, mechaniniu atsparumu sukimui ir plėtimuisi.

CERAMICA 9010® - gaminamas iš pasirinktų mineralinių molių, dėka amatininkų gamybos proceso ir kaip senovės gamybos tradicijos rezultatas. Įgudusios įmonės keramikų rankos sugeba formuoti šią medžiagą jos neiškraipydami, išsaugodamos jos istorines savybes. Istorija apie aistrą, kuria išskiria 9010novantadieci.

CERAMICA 9010® gaminamas pilant vandens ir molio mišinį į gipso formą. Gipsas sugeria vandenį, o kartu ir molį natūraliu procesu, kuris šimtmečius buvo perduodamas Nove apylinkėse. Molis, kietėdamas prie vidinės formos sienelės, gali pasiekti storį, kurio matmenys priklauso nuo įsigėrimo laiko. Pasiekus norimą storį, dažnai užtrunkant gana daug laiko, molio perteklius pašalinamas iš formos, kurios viduje lieka susiformavęs, bet tuščiaviduris gaminys, paruoštas montuoti 9010novantadieci šviestuvu.

CONCRETE -  interior 9010® yra ypatingas ir išskirtinis 9010novantadieci junginys, originalaus mineralinio molio ir šviesinto betono derinio rezultatas. Ši jungtis sudaro puikių savybių medžiagą ir gali žymiai palengvinti struktūrą. Medžiagoje esantys ir ant paviršiaus matomi burbuliukai sukuria tūrį nepakenkiant galutinio produkto savybėms. Atvirkščiai, jie suteikia lytėjimo efektą, kuris yra malonus akiai ir įspūdingas liesti. 

Asortimente galima rasti vidaus bei lauko apšvietimo produktų.

Lauko šviestuvus projektuoja įvairių dydžių, spalvų ir formų stulpelius, kad sukurtų įspūdingus naktinius vaizdus. Jie pagaminti iš BETALY® – itin didelio našumo, novatoriškos ir šiuolaikiško dizaino medžiagos, kuri bet kurią aplinką gali paversti unikalia.

Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://9010.it/en

https://9010.it/en/indoor

https://9010.it/en/outdoor

Nowodvorski

Nowodvorski

Klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas „Nowodvorski“ (Lenkija) įtiks išrankiausiam skoniui. Estetika spinduliuojantys šviestuvai - Jūsų erdvių apšvietimui. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.nowodvorski.com

O
OLE

OLE

Ole! - jau 20 metų netoli Valencijos kuria ir gamina šviestuvus. Ypatingą vietą Ole! asortimente užima įdomių formų šiuolaikiški tekstiliniai šviestuvai, kurie tinkamai apšviestų kiekvienus namus. Didelis dėmesys skiriamas šviestuvams skirtiems viešbučiams, jaukioms kavinėms ir kitiems visuomenimiams objektams.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.olebyfm.com

Ondaluce

Ondaluce

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ondaluce-illuminazione.com

ONE Light

ONE Light

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.1-light.eu

ORION

ORION

Orion Light Style austrų gamintojas, pasižymintis kokybe ir elegancija.

Osram

Osram

Įvairių tipų lemputes Jums pasiūlys „Osram“ gamintojas, pasižymintis tik aukščiausios kokybės gaminiais. Išsirinkite jau dabar ir mėgaukitės kokybe!

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.osram.com

35 prekė(s) Rinktis prekes
P
Panzeri

Panzeri

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.panzeri.it

Paulmann GmbH

Paulmann GmbH

Paulmann - Vokietijos gamintojas savo asortimente turintis daugiau nei 2500 produktų. Didžiąją dalį asortimento sudaro modernūs šviestuvai ir įvairiausių dizainų šviesos šaltiniai. Paulman išskirtinumas - trosinės ir bėginės apšvietimo sistemos, kurios leis kūrybiški apšviesti įvairiausias erdves.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.en.paulmann.com

Pedret

Pedret

Išskirtinių ir prabangių šviestuvų gamintojai, kurių gaminiai pasižymi išskirtine kokybe, atidumu detalėms ir ilgaamžiškumu.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.pedret.es

Petridis Lighting

Petridis Lighting

PETRIDIS S.A. – apšvietimo rinkoje jau daugiau nei 50 metų. Šviestuvai bei įvairios apšvietimo sistemos gaminamos Agios Athanasios mieste, Graikojoje. Sandėliai ir gamyklos plotas užima net  10 000 kv.m.

Įmonė turi naujausią gamybinę įrangą ir kontroliuoja kiekvieną savo gamybos etapą bei gaminių kokybę taikydama sertifikuotas gamybos sistemas.

Gamintojas siūlo platų apšvietimo prekių asortimentą, gamina vidaus bei lauko šviestuvus įvairiausiems kliento poreikiams.

Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://www.petridis-lighting.gr/architectural-lighting/decorative-lighting

Philips

Philips

Visiems puikiai žinomas gamintojas „Philips“ – pasiūlys tik kokybiškas ir patikimas prekes, kurias galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.lighting.philips.com

R
Redo Group

Redo Group

REDO Group - apšvietimo rinkoje jau nuo 2000 metų. Be "Redo Group" prekės ženklo, įmonė siūlo ir kitus prekinius ženklus (Smarter, Arelux, Incanti), iš viso galinčius pasiūlyti daugiau nei 4000 prekių, atitinkančių bet kokio tipo ir poreikio apšvietimą tiek vidaus, tiek lauko reikmėms.

REDO GROUP rūpinasi ateitimi, todėl naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, rūpestingai ir atsakingai valdo išteklius. Visiems gaminiams suteikiama energetinių savybių garantija ir jie atitinka Europos elektros saugos, aplinkosauginio sąmoningumo ir energijos taupymo normas.

Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://redogroup.com/en/

Retechas

Retechas

Įmonės tikslas - kurti aukštos kokybės LED apšvietimo sistemas. Sukaupta patirtis leidžia gaminti ir projektuoti nestandartinius gaminius atitinkančius individualius klientų poreikius. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.retechas.com

24 prekė(s) Rinktis prekes
S
Schuller

Schuller

Schuller - Ispanijos gamintojas turintis išskirtinį modernių ir klasikinių šviestuvų asortimentą.

Nuoroda į gamintojo puslapį:www.schuller.es

Searchlight

Searchlight

SEARCHLIGHT - klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas. Įmonė įsteigta 1945 metais Didžiojoje Britanijoje. Searchlight išsiskiria asortimento gausa ir įvairiapusiškumu.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.searchlightelectric.com

Siemens

Siemens

Siemens - tai tarptautinė technologijų ir inovacijų kompanija, kurianti ir diegianti sprendimus energijos, pramonės ir kituose sektoriuose. Čia dirbantys specialistai užtikrina modernių projektų įgyvendinimą, paversdami kasdienybę kur kas patogesne.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.new.siemens.com

1 prekė(s) Rinktis prekes
Sigma

Sigma

Sigma - tai vidaus šviestuvų gamintojas iš Lenkijos, pasižymintis įdomiu dizainu, patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.sigma-lampy.com.pl

Sikrea

Sikrea

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.sikrea.com

Sylcom

Sylcom

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.sylcomlight.com

SLAMP

SLAMP

8.000 kv. Netoli Romos esanti ateljė yra ta vieta, kur šviesa peržengia lūkesčius ir virsta eklektišku, šiuolaikišku ir unikaliu apšvietimu, kuriame susilieja estetika ir etika, naudojant išskirtines medžiagas ir tvarias technologijas.

„Slamp“ atsiduoda dekoratyvinio dizaino šviestuvams, fiksuojantiems naujausias tendencijas, remdamasi gamtos pasauliu, architektoniniu, sartorišku virtuoziškumu ir menine raida, paverčiant juos šviečiančiais objektais.

Technopolimero lakštai, pagaminti išskirtinai Slamp, yra apdorojami nesukuriant kenksmingų CO2 emisijų. Kiekvienas „Slamp“ technopolimeras pasižymi pagal užsakymą pagamintais mišiniais, pritaikytais projektavimo tikslui, pavyzdžiui, pridedant stiklo kristalų ir anti-ultravioletinių spindulių priedų bei antistatinių dulkių apdorojimo priemonių.

Daugelyje "Slamp" gaminių naudojamos medžiagos "Crystalflex", "Opalflex" ir "Lentiflex". Tai "Slamp" išrastos ir patentuotos medžiagos. Įvairios "Flex" medžiagos yra technopolimerai, kurie buvo patobulinti, kad būtų pasiektos savybės, kurių paprastai plastikas neturi. "Slamp" patentuotas medžiagas galima apibūdinti kaip standžias, bet lanksčias, neįtikėtinai patvarias ir perdirbamas.

Siekdama patenkinti vienodo apšvietimo poreikį net esant taškiniams šviesos šaltiniams, tokiems kaip šviesos diodai, „Slamp“ sukūrė šviesos sklandinimo sistemą, pagrįstą lęšinės medžiagos Frenelio efektu. Taip gimė Lentiflex®, kurio paviršius, žiūrint pro mikroskopą, atrodo sudarytas iš daugybės prizmių, galinčių užfiksuoti ir nukreipti šviesą į tikslų tašką.

„Opalflex®“ yra pati pirmoji „Slamp“ panaudota medžiaga, kuri pasirinkta ypatingą dėmesį skiriant lankstumui, nedūžtamumui ir atsparumui karščiui. Viena iš puikių jo savybių yra gebėjimas išlaikyti savo savybes laikui bėgant nepabloginant ir nepakeičiant išvaizdos. Dėl savo gebėjimo tolygiai išsklaidyti šviesą jis yra ypač ryškus ir puikiai tinka foniniam apšvietimui.

Puikus ir skaidrus kaip krištolas, tačiau lengvas, nedūžtantis ir lankstus kaip polikarbonatas, Cristalflex® yra technopolimeras, suteikiantis gaminiams stiklo žavesio ir brangumo, kartu siūlantis lempą, kurią lengva transportuoti ir valdyti tiek namuose, tiek sutartyje. Dėl savo unikalių savybių Cristalflex® taip pat yra viena iš medžiagų, pasirinktų kuriant metalinę apdailą.

2023 m. Slamp pristatė naują metalizavimo metodą, kuris suteikia begalines dekoravimo galimybes: dvipusės aukso folijos uždėjimą ant Slamp technopolimero. Ši folija, padengta šaltai ant medžiagos, ne tik suteikia paviršiaus metalizavimo blizgesį, bet ir lytėjimo kokybę, pastebimą per aukso aplikacijos storį, todėl pasiekiamas efektas, kurio negalima atkurti dažais ir spaudiniais. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://www.slamp.com/eng/

Spot Light

Spot Light

Spot Light -  gamintojas turintis labai platų asortimentą. 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.spotlight.pl

Steinel

Steinel

„Steinel“ (Vokietija) gaminamos fotorelės bei judesio davikliai – viskas ko Jums prireiks norint užtikrinti šviesos srautą – vos įėjus į erdvę! 

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.steinellietuva.lt

40 prekė(s) Rinktis prekes
Step into Design

Step into Design

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.stepintodesign.pl

39 prekė(s) Rinktis prekes
Sunricher

Sunricher

Sunricher - tai įmonė, kurios specializacija išmanieji apšvietimo sprendimai. Pasiūloje rasite šviesos reguliatorius ir valdiklius, palengvinančius buitį ir leidžiančius susikurti skirtingas apšvietimo galimybes.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.sunricher.com

13 prekė(s) Rinktis prekes
T
TK Lighting

TK Lighting

TK Lighting modernių ir stilingų šviestuvų gamintojai, nuolat atnaujinantys ir plečiantys savo asortimentą.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.tk-lighting.eu

Tooy

Tooy

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.tooy.it

0 prekė(s) Rinktis prekes
V
Vesoi

Vesoi

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.vesoi.com

Vindo

Vindo

VINDO - šiuolaikiškų šviestuvų gamintojas Lietuvoje. Dizaino sprendimai pasižymintys subtiliomis formomis ir tvirta technologine argumentacija, kreipia mūsų mintis minimalizmo link. Taip beieškant geriausios dizaino ir technologinės dalies sąjungos, gimė šviestuvų serija VINDO.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.vindo.lt

VIOKEF

VIOKEF

VIOKEF - aukštos kokybės išskirtinio dizaino šviestuvų bei jų dalių gamintojas iš Graikijos savo veiklą pradėjęs dar 1954 metais. Šviestuvus gamintojui kuria patyrę dizaineriai, o patys produktai yra sertifikuoti CE ir yra priskiriami prie draugiškų aplinkai produktų.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.viokef.com

Z
Zafferano

Zafferano

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.zafferanoeshop.it

ZAHO Lighting

ZAHO Lighting

Zaho apšvietimas buvo sukurtas iš susižavėjimo šviesa ir jos įtaka gyvenimo kokybei.

Gamintojui šviestuvas yra ne tik konstrukcija ir dizainas, bet visų pirma šviesos kokybė, kuri turi įtakos žmogaus savijautai.

Visi gaminiai yra suprojektuoti ir pagaminti gamykloje Lenkijoje, naudojant geriausių pasaulio gamintojų elektroninius komponentus ir šviesos diodus.

Komponentų tiekimo grandinę sudaro tik kvalifikuoti tiekėjai, su kuriais bendradarbiaujama daugelį metų.

Nuoroda į gamintojo puslapį: https://zaho.pl/en