Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Lempučių skaičius
Maksimali galia (W)
Šviesos srautas (lm)
Šviesos reguliavimas
Aukštis (cm)
Diametras (cm)
Ilgis (cm)
Plotis (cm)
Apsaugos klasė (IP)
Galimybė reguliuoti kryptį
Įjungimo/išjungimo jungiklis
Laidas su kištuku
Papildoma lemputė skaitymui
Nuotolinis valdymas
Valdymas per programėlę
RGB
USB jungtis
Pakraunamas
Belaidis krovimas
Garantija (metai)

Sieniniai šviestuvai

Rodoma 1-43 iš 1972 prekės(-ių)

„Ekoliumenas“ siūlo didelę įvairovę sieninių šviestuvų, kurie pagaminti iš aliuminio, betono, gipso, keramikos ar krištolo. Tokia plati medžiagų įvairovė leidžia nesunkiai priderinti šviestuvus prie skirtingų stilių sienų. Visai nesvarbu, ar tai būtų natūralus betonas, plytos, medis, dažytos ar tapetais dengtos sienos, tinkamą sprendimą vis tiek rasite.

Mūsų salonuose ir internetinėje parduotuvėje galite rasti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus, tiek ir itin puošnių ir prabangių sieninių šviestuvų. Nepriklausomai nuo Jūsų namų ar biuro interjero, lengvai rasite ir priderinsite patinkantį šviestuvą įvairiose erdvėse.

•    miegamajame sieninius šviestuvus jau įprasta kabinti prie miegamojo stalelio. Tai tampa alternatyva pastatomiems šviestuvams, kurie užima gana nemažai papildomos vietos ant stalelio ar spintelės.

•    svetainėje šviesa yra vienas pagrindinių jaukumą kuriančių aplinkybių, todėl pasirūpinti verta ne tik pakabinamais, tačiau ir sieniniais, dažnai akcentu tampančiais šviestuvais.

•    koridoriuje nereikia daug intensyvios šviesos, todėl tiek nuosavuose namuose, tiek ir butuose, kur koridoriai yra platesni, rekomenduojami sieniniai šviestuvai.

•    vaikų kambaryje šviestuvais galima atskirti poilsio ir žaidimų erdvę. Taip pat sieninis šviestuvas gali būti pasirinktas kaip pakaitalas staliniam šviestuvui ant darbo stalo.

•    vonios kambaryje sieninius šviestuvus gana populiaru kabinti veidrodžio šonuose, ypač, jei šioje erdvėje norima sukurti šiek tiek prabangesnį interjerą. 

Jeigu sunku išsirinkti, kreipkitės į mūsų įmonės „Ekoliumenas“ specialistus, kurie padės ne tik parinkti sieninio šviestuvo modelį, bet ir pakonsultuos kitais su apšvietimu susijusiais klausimais.