Lauko šviestuvai

​LED lauko šviestuvai yra patogus ir saugus būdas apšviesti lauko teritorijas – sodą, kiemą ar įspūdingą gėlyną! Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš daugybės skirtingų lauko šviestuvų, kurie šviesa aprūpins Jūsų erdves ir atskirus objektus! Neleiskite tamsai sugadinti Jūsų laiko su šeima sode - mėgaukitės išskirtinės kokybės apšvietimu net tamsiausią naktį kartu su „Ekoliumenas“ šviestuvais.​

Lauko šviestuvų naudojimas

Saulė suteikia visą šviesą, kurios dieną mums gali prireikti. Tačiau, kai ji nusileidžia, sprendimų žmonės pradeda ieškoti patys. Įprasti vidaus šviestuvai lauke veikti negali – juos sugadina rasa, lietus ir sniegas. Korozija ir trumpasis jungimas yra du dažniausi gedimai, įvykstantys, kai žmonės savo vidaus apšvietimo įrangą neapdairiai išneša į lauką ir ten ją naudoja. Paruošti lauko sąlygoms, atsparūs ir sandarūs šviestuvai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori, kad šviesa lauke degtų visą parą. Štai, keli pasiūlymai, kaip lauke įmontuotos šviesos Jums gali padėti ištisus metus.

Privažiavimo ir takų žymėjimas

Grindinio šviestuvai yra patogus būdas pažymėti automobilių stovėjimo aikštelę ar pėsčiųjų taką – aiškiai matoma šviesa tamsiu paros metu bus kur kas ryškesnė ir atrodys geriau nei dažais nudažytos linijos. Papildoma šviesa suteiks daugiau saugumo, o apšviesti takai Jūsų kieme apsaugos veją ar svarbius augalus nuo išmindžiojimo.

Šviesa Jūsų vakarams kieme

Sieniniai, lubiniai ir pakabinami lauko šviestuvai leis Jums susikurti tokią šviesos sistemą, kokios tik norite. Su pakankamu jų kiekiu net tamsiausią naktį kiemas žibės kaip dieną. Į pavėsinę ar šalia namo įmontuotas šviestuvas Jūsų kiemą nesunkiai pavers į vietą, kuriame vasaros naktys bus dar malonesnės. Kai kurie iš mūsų siūlomų modelių švies naktį, bet dieną jie pasikraus iš juose įmontuotų saulės baterijų. Tokiu būdu Jūs galėsite sutaupyti nemažai pinigų ir džiaugtis šiltais vakarais šviesoje. Pakankamas kiekis apšvietimo suteiks daug jaukumo ir galimybių lauke pasilikti dar ilgiau, nei įprastai. Vasaros Lietuvoje yra trumpos – tam kam jų neišnaudojus iki galo. O orams atvėsus, šie šviestuvai puikiai tik Jūsų verandai, uždarai pavėsinei ar net Kalėdiniams papuošimams – šie šviestuvai veikia ir žiemą, kada lauke šalta, o visur pilna sniego!

Galingi prožektoriai ir kreipiamieji lauko šviestuvai tiks ne tik kiemo vakarėliams, bet ir rimtiems darbams. Panašius šviestuvus naudoja lauko kavinės, norinčios visą parą apšviesti savo teritoriją. Kryptiniai šviestuvai leis pasirinkti norimą srautą ir zoną, o prožektoriai suteiks daug papildomos šviesos. Bet tai nėra skirta vien tik kavinėms – tokie šviestuvai yra prieinami ir Jums, jie puikiai tiks, norint apšviesti statybų aikštelę, ar kitą svarbią lauko zoną, o galimybė juos pastatyti bet kur jiems suteiks daug universalumo. Jų pagalba galėsite apšviesti kad ir visą Jūsų pačių rengiamą festivalį.

Visoms oro sąlygoms pritaikyti lauko šviestuvai yra naudingi ir universalūs. Šviesa – itin svarbus bene kiekvieno žmogaus gyvenimo atributas, o šių atsparių šviestuvų dėka ji lauke mus gali pasitikti net tada, kai saulė jau seniai nusileidusi. Tiek patogumui, tiek pramogoms, „EKOLIUMENAS“ siūlomi lauko šviestuvai Jums tikrai padės.

Product added to compare.