Vidaus patalpų šviestuvai

Vidaus patalpų šviestuvai – puikus pasirinkimas uždarų erdvių apšvietimui sukurti. Atsižvelgdami į Jūsų erdvės apšvietimo projektą, „Ekoliumeno“ konsultantai padės išsirinkti skirtingoms erdvėms skirtus šviestuvus, o jei neturite erdvės apšvietimo projekto – padėsime jį sukurti. Taip lengviau išsirinksite reikiamo tipo šviestuvą iš plataus mūsų siūlomo asortimento. Ką reikėtų žinoti, norint, jog vidaus patalpų šviestuvai sukurtų tinkamiausią apšvietimą?

Renkantis šviestuvą – atsižvelkite į erdvę.

Mūsų asortimente rasite pastatomus, įmontuojamus, užglaistomus bei pakabinamus šviestuvus bei jų sistemas – galėsite rinktis iš įvairaus dizaino, funkcijų, galios ir kitų šviestuvų specifikacijų. Norint išsirinkti tinkamiausią šviestuvą, vertėtų atsižvelgti į efektą, kurį siekiate sukurti savo erdvėje. Natūralu, jog šviestuvai virtuvės zonoje bus tikslingai nukreipti į maisto ruošimo ir stalo erdves, kad akcentuotų ir suteiktų reikiamą šviesos srautą. Dažnai ryškesnis šviesos srautas yra paskleidžiamas ir indų plovimo zonoje, jog galėtumėte įsitikinti, jog indai švarūs ir tinkamai išvalyti. Vidaus patalpų šviestuvai – puikus būdas užtikrinti ryškų apšvietimą Jūsų virtuvės bei valgomojo zonose.

Miegamojo erdvėse kurkite apšvietimą, kuris galėtų būti reguliuojamas – taip prisitaikytų prie Jūsų poreikių - sukurtų intymumo pojūtį, tačiau galėtų užtikrinti ir pakankamai stiprų, kryptingą šviesos srautą, jei mėgstate skaityti ar dirbti lovoje.

Koridoriuose, įėjimo ir išėjimo zonose – rinkitės kryptingus bei pakabinamo ar įmontuojamo tipo šviestuvus. Kryptingo šviesos paskleidimo šviestuvais užtikrinsite, jog bus pakankamai ryškiai apšviestas veidrodis ar spinta, taigi lengvai rasite savo lauko drabužius, avalynę, galėsite ryškiai matyti savo atvaizdą prieš palikdami ar dar tik įeidami į erdvę. Taip pat galite rinktis veidrodžio apšvietimo sistemas ir tiesiogine šviesa apšviesti koridoriuje esančius veidrodžius!

Internetinėje ir specializuotose „Ekoliumenas“ parduotuvėse – vidaus patalpų šviestuvai, kurie yra pritaikyti Jūsų mažiausiems šeimoms nariams. Įvairių formų ir spalvų šviestuvai leis lavinti mažylio fantaziją ir tuo pat metu sukurs ypatingai žaismingą reikalingą apšvietimą. Galėsite rinktis pastatomus šviestuvus, kurie ne tik apšvies mažylio kambarį, bet ir puikiai tarnaus kaip naktinė miego lemputė. Jei Jūsų vaikas itin judrus bei mėgsta aktyvias veiklas ne tik atvirose, bet ir uždarose erdvėse – siūlytume rinktis pakabinamus šviestuvus, kurie neleis mažyliui susižeisti ir nepadarys žalos Jūsų išrinktam šviestuvui. Vidaus patalpų šviestuvai - net patiems mažiausiems leiskite mėgautis išskirtinio dizaino šviestuvais, kurie puikiai tiks prie kambario interjero.

Projektuodami savo vonios kambario apšvietimo planą pagalvokite, kokio tipo šviesos šiai erdvei reikėtų. Galbūt vertėtų apsvarstyti bent dviejų šviestuvų tipų pasirinkimą? Labai svarbu, jog ryškus šviesos srautas pasiektų Jus, kuomet naudositės pagrindiniu vonios veidrodžiu, kadangi čia atliekama didžioji dauguma procedūrų, kurioms reikalingas kruopštumas bei puikus matomumas. Taip pat vertėtų rinktis tik vandens žalai atsparius šviestuvus, taip užtikrinsite šviestuvų ilgaamžiškumą ir galėsite mėgautis kokybiška šviestuvų teikiama šviesa.

Jei negalite išsirinkti tinkamo šviestuvo iš plataus „Ekoliumenas“ asortimento – kreipkitės į kompetentingą mūsų konsultantų komandą, kuri ne tik padės išsirinkti tinkamiausią šviestuvą ar šviesos sistemą, bet ir sukurs patalpų apšvietimo projektą.

Product added to compare.