Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Galimybė reguliuoti kryptį
Judesio sensorius
Diena/Naktis sensorius
Saulės baterija
Aukštis (cm)
Diametras (cm)
Ilgis (cm)
Plotis (cm)
Maksimali galia (W)
Šviesos srautas (lm)
Šviesos reguliavimas
Šviesos srauto reguliavimo būdas
CCT jungiklis
Lempučių skaičius
Šviesos srauto kryptis
Garantija (metai)

Sieniniai lauko šviestuvai

Rodoma 1-43 iš 1062 prekės(-ių)

Pagal ką rinktis lauko sieninius šviestuvus?

Namo eksterjerą. Atkreipkite dėmesį į namo fasadą ir tada derinkite šviestuvus pagal spalvą, formas, tekstūras.

Dydį. Kalbama tiek apie viso namo dydį, tiek ir apie sieninius šviestuvų. Nuo to priklausys, kiek ir kokių jų reikės.

Šviestuvų dizainą. Šviestuvų salone „Ekoliumenas“ rasite klasinių, modernios klasikos, modernių ir vintažo stiliaus šviestuvų.

Klasikiniai sieniniai šviestuvai pasižymi tradicine žibinto forma, kuri namo fasadui suteikia papildomo žavesio ir apgaubia namo kiemą jaukia šviesa.

Modernios klasikos šviestuvai yra tarsi tradicinės žibinto formos modifikacija, priderinti prie šiuolaikiškų formų bei dizaino. Jie kaip ir klasikiniai šviestuvai suteikia išskirtinį jaukumą.

Tuo tarpu, modernūs ant namo ar pavėsinės sienų montuojami šviestuvai gerokai skiriasi. Jie labiau orientuoti į minimalistines, ne tokias išraiškingas formas bei linijas. Dizaino pasirinkimas irgi didelis: galima rinktis į visas puses šviesą skleidžiančius šviestuvus arba tik į tam tikrą zoną nukreipiančius modelius (kryptiniai šviestuvai). Asortimente yra įvairių formų šviestuvų, tad rasite tiek aptakių, tiek ir kardinaliai griežtų linijų šviestuvų.

Vintažiniai sieniniai šviestuvai dažnai montuojami prie namo sienos ar prie tvoros (jei ji mūrinė). Tokio stiliaus šviestuvai itin populiarūs jaukiuose restoranų ar kavinių kiemuose. Jie tampa alternatyva klasikiniams šviestuvams, nes vintažinio tipo formos suteikia unikalumo bet kokiai aplinkai.

Kiti svarbūs faktoriai apie lauko šviestuvus

Lauko šviestuvai kabinami išorėje, tad juos neišvengiamai veikia aplinkos faktoriai, pavyzdžiui, oro sąlygų pokyčiai. Dėl šios priežasties visi šviestuvai turi tam tikra IP indeksą, kuriuo nurodomas atsparumas dulkėms ir drėgmės poveikiui. IP kodas susideda iš dviejų skaitmenų, kurių pirmasis nurodo atsparumą dulkėms (skalė nuo 0 iki 6), o antrasis nurodo atsparumą vandeniui bei drėgmei (skalę nuo 0 iki 8).

Kuo didesnis skaičius (tiek pirmas, tiek antras) tuo sieniniai šviestuvai labiau atsparūs. Pavyzdžiui, „Ekoliumenas“ šviestuvai dažniausiai yra pažymimi IP44 indeksu (tačiau tai ne vienintelis). Tai reiškia, kad šviestuvas atsparus mažoms dulkėms ir stipriam lietui. Rekomenduojame įvertinti, kur bus montuojamas sieninis šviestuvas (po namo stogu, ant tvoros, ar atviroje erdvėje) ir tada nuspręsti, koks jo atsparumas Jums reikalingas.

Puoškite savo namo ar restorano kiemą su „Ekoliumenas“ sieniniais šviestuvais. Atėjo laikas suteikti kiemui išraiškingumo ir subtilaus jaukumo.