Šviestuvai pagal patalpą

Šviestuvų pasirinkimą dažnai pasufleruoja ne tik patalpų paskirtis, bet ir dydis. Jei Jūsų erdvės itin didelės – vertėtų pagalvoti ne apie vieną, o apie kelis šviestuvus arba papildomus: įmontuojamus kryptinius šviestuvus, toršerus. Papildomi šviestuvai suteiktų papildomą apšvietimą, kai jo itin stinga. Aukštos erdvės lubos leis įmontuoti net labai masyvų šviestuvą nesumažinant erdvės dydžio, o mažesnėms patalpoms siūlytume rinktis mažesnius šviestuvus, nebent siekiate, jog šviestuvas taptų pagrindiniu kambario akcentu. Viskas priklauso nuo Jūsų norų ir esamo interjero dizaino. Prieš rinkdamiesi šviestuvą tam tikrai erdvei - būtinai atkreipkite dėmesį į vyraujantį kambario dizainą - nebent siekiate kontrastuojančios stilistikos. Šviestuvai pagal patalpą leis Jums dar greičiau išsirinkti šviestuvą iš „Ekoliumenas“ siūlomo pasirinkimo!

Svetainės šviestuvai

Renkantis naują šviestuvą norima, jog šviestuvas apšviestų kuo didesnę erdvę ir užtikrintų, jog kelių lempučių spinduliuojamos šviesos pilnai užtektų visai svetainei apšviesti. Tokiu atveju, nereikėtų papildomų šviesos šaltinių. Visgi, jei svetainė yra labai erdvi, vertėtų investuoti į kelis papildomus šviestuvus, kurie galėtų būti naudojami skaitant ar užsiimant kita, kruopštumo ir kokybiško apšvietimo reikalaujančia, veikla

Valgomojo šviestuvai

Valgomajame vertėtų apšviesti pagrindinę erdvę – ten, kur stovi stalas. Stalas yra vienas iš pagrindinių valgomojo taškų, taigi būtent virš stalo reikėtų kabinti ar montuoti šviestuvą, kuris leis valgyti pakankamai apšviestoje erdvėje. Šviestuvai pagal patalpą taip pat renkami ir priklausomai nuo turimos erdvės bei stalo dydžio - balansuokite tarp proporcijų ir galėsite išsirinkti tinkamą šviestuvą Jūsų valgomojo erdvei apšviesti.

Miegamojo šviestuvai

Miegamasis – ta vieta, kur norisi itin subtilaus apšvietimo, kuris ramintų bei suteiktų reikiamą šviesą. Šviestuvai dažniausiai kabinami virš lovos, kuri yra pagrindinis kambario taškas. Norint turėti pakankamai ryškų apšvietimą, tačiau tuo pačiu retkarčiais pasimėgauti ir blausia šviesa – rinkitės reguliuojamo šviesos srauto šviestuvus, kurių spinduliuotę galėsite nustatyti pagal savo poreikius. Atsižvelgiant į skirtingus žmonių poreikius, vertėtų įsigyti papildomus šviestuvus ir įmontuoti juos šalia lovos: sienoje arba pastatyti ant stalelio šalia lovos.

Šviestuvai pagal patalpą – puikus būdas surasti norimą ir Jūsų poreikius atitinkantį šviestuvą dar greičiau! Tiesiog pasirinkite namų erdvę, kuriai ieškote šviestuvo ir mes Jums suteiksime platų šviestuvų pasirinkimą – Jums teliks jį pritaikyti prie erdvės stilistikos ir užsisakyti!

Product added to compare.