Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Lempučių skaičius
Maksimali galia (W)
Šviesos srautas (lm)
Šviesos reguliavimas
Diametras (cm)
Aukštis (cm)
Ilgis (cm)
Plotis (cm)
Apsaugos klasė (IP)
Galimybė reguliuoti kryptį
Nuotolinis valdymas
Valdymas per programėlę
RGB
CCT jungiklis
Garantija (metai)

Valgomojo šviestuvai

Rodoma 1-43 iš 1071 prekės(-ių)

Valgomasis – tai erdvė, kurioje svarbiausi skoniai, maistas ir malonus laikas su šeima ar draugais. Įprastai tai yra nedidelis atskiras kambarys arba tiesiog vientisa erdvė sujungta kartu su virtuve. Nepriklausomai nuo patalpos išdėstymo galioja viena esminė taisyklė: valgomojo šviestuvai turi būti sutelkti ties stalu.

Subalansuotos šviesos kūrimas valgomajame

Svetainėje pagrindinis dėmesio objektas yra stalas, o erdvė kitiems tikslams, nei maisto valgymui, - nenaudojama, todėl šviestuvus turėtumėte rinktis atidžiai. Jie turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir gražūs ir tai, kaip ir stalas, be išimties atkreips dėmesį. Todėl jau iš karto turite žinoti, kokią stilistiką norite perteikti ir kokį valgomojo interjerą formuoti.

Valgomojo šviestuvai turi sukurti pakankamai ryškų, tačiau jokiu būdu ne akinantį apšvietimą. Tinkama šviesa valgomą maistą padaro patrauklesnį, o jauki atmosfera sužadina apetitą.

Renkantis apšvietimą valgomajame, pirmiausiai, siūlome išsirinkti geriausiai interjero dizainą atspindintį pakabinamą šviestuvą, o tada papildomai priderinti akcentinius šviestuvus. Pastarieji dažniausiai kabinami ant sienų, nes valgomojo erdvė yra gana ribota. Kodėl tai svarbu? Dviejų skirtingų šviestuvų rūšių ir tipų pagalba sukuriama tam tikra sluoksniuota šviesa (skirtingų tonų), todėl valgomajame jaukiau būti bei leisti laiką, tokiu atveju, šviesa apima visą patalpą, o nėra sukoncentruota tik į stalą.

Pakabinami šviestuvai – kiek jų reikia?

Dažnai svarstomas klausimas, kiek reikia pakabinamų šviestuvų, kad jie pakankamai apšviestų patalpą ir išpildytų interjero viziją. Šiam sprendimui įtakos turi Jūsų stalo forma ir plotis. Jei stalas yra pailgas, skirtas 6 – 8 žmonėms, tada Jums bus reikalingi 2 – 3 valgomojo šviestuvai. Tai, žinoma, priklauso ir nuo pačio šviestuvo pločio ir masyvumo. Jeigu tai sietynas – didelė tikimybė, kad prireiks tik vieno iš jų, tačiau jei tai modernūs, minimalistinio tipo šviestuvai, kurių gaubtai nėra itin platūs arba tai tiesiog nedidelės lemputės – tada gali prireikti 3 ar net 5 šviestuvų. Viskas paprasčiau, kai stalas yra 2 - 4 vietų, tada užtenka vieno pakabinamo šviestuvo, o patalpa papildoma akcentiniu apšvietimu.

Išsirinkite savo valgomojo šviestuvus salone „Ekoliumenas“ ir stilingai apšvieskite savo namų erdves.