Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Lempučių skaičius
Maksimali galia (W)
Šviesos srautas (lm)
Šviesos reguliavimas
Diametras (cm)
Aukštis (cm)
Ilgis (cm)
Plotis (cm)
Apsaugos klasė (IP)
Galimybė reguliuoti kryptį
Nuotolinis valdymas
Valdymas per programėlę
RGB
CCT jungiklis
Garantija (metai)

Svetainės šviestuvai

Rodoma 1-43 iš 972 prekės(-ių)

Svetainė – tai vieta, kurios interjero dizainui ir apšvietimui yra skiriamas itin didelis dėmesys. Būtent čia susirenka šeima, yra smagu pailsėti žiūrint televizorių, skaitant knygą ar linksmai praleisti vakarą su draugais, todėl jauki atmosfera yra labai svarbi. Tokia multifunkcinė erdvė pati savaime reikalauja, kad svetainės šviestuvai būtų skirtingi – tai padės suskirstyti erdvę zonomis ir šį kambarį paversti jaukumo oaze.

Lubiniai, sieniniai o gal pakabinami?

Šviestuvų gausa visiškai neriboja klientų išsirinkti ir rasti tinkamiausią variantą. Paprastai, svetainėje yra rekomenduojami pakabinami šviestuvai, jie suteikia elegancijos, šiek tiek puošnumo ir erdvę paverčia išskirtine. Žinoma, viskas priklauso ir nuo Jūsų pasirinkto šviestuvo stiliaus. Natūralu, kad sietynai labiau perteikia didingumo nuotaiką, o modernūs svetainės šviestuvai akcentuoja unikalų dizainą ir pabrėžia minimalizmo principus.

Pakabinami šviestuvai labiau išryškina lubų aukštį, todėl jie tinka aukštų lubų erdvėse. Jei lubos yra žemesnės siūlome rinktis lubinius šviestuvus, kurie įvairuoja nuo minimalizmo – plafonų – iki prabangių, aukso spalva dekoruotų šviestuvų. Lubose montuojami šviestuvai apšviečia didžiąją dalį patalpos. Jei norite, kad erdvė nebūtų nuobodi šviesos pagalba pagyvinkite ją ir kitomis šviesos instaliacijomis.

Sieniniai šviestuvai, priklausomai nuo savo formos gali būti tarsi maži akcentai tolygiai išdėstyti ir sukuriantys šiek tiek pritemdytą, bet jaukią šviesą. Taip pat jie gali atlikti ir užduotinio šviestuvo funkciją, geras pavyzdys yra sieniniai skandinaviško tipo šviestuvai.

Skirtingi svetainės šviestuvai padeda sukurti šviesos harmoniją. Todėl nepamirškite ir akcentinių pastatomų šviestuvų, dažnai tai tik blankiai apšviečia tamsesnius svetainės kampus, todėl jų pagrindine funkcija tampa interjero dekoravimas ir stilistinės darnos išlaikymas.

Ekoliumenas.lt patogu rasti reikiamą šviestuvą Elektroninėje parduotuvėje

Ekoliumenas.lt paprasta rasti tinkamiausią svetainės šviestuvo variantą. Patogus kategorijų ir subkategorijų išdėstymas leidžia lengvai rasti norimo tipo šviestuvus. Renkantis svetainės šviestuvą galite iš karto pasirinkti Jus dominančią gamybinę medžiagą (medį ir tekstilę, metalą ir krištolą, plastiką ar stiklą), šviestuvo korpuso bei gaubto spalvą, šviestuvo tipą.

Išlaisvinkite savo vaizduotę ir sukurkite tokį svetainės apšvietimą, apie kurį svajojote visada. Su „Ekoliumenas“ svetainės šviestuvų asortimentu tai padaryti visai nesunku. Vis dėlto, jei dvejojate dėl tinkamo pasirinkimo, mūsų konsultantai visada Jums padės rasti geriausią sprendimą Jūsų svetainės interjerui.