Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Lempučių skaičius
Maksimali galia (W)
Šviesos srautas (lm)
Šviesos reguliavimas
Diametras (cm)
Aukštis (cm)
Ilgis (cm)
Plotis (cm)
Galimybė reguliuoti kryptį
Nuotolinis valdymas
Valdymas per programėlę
RGB
Garantija (metai)

Lubiniai šviestuvai

Rodoma 1-43 iš 1746 prekės(-ių)

Kambaryje svarbu turėti gerą šviesos šaltinį, kuris apšviestų visą erdvę tamsiu paros metu ar esant prieblandai. Dažnu atveju ypač tinka lubiniai šviestuvai, kurie patalpai suteikia reikiamą šviesos kiekį ir kuria jaukią kambario atmosferą. Pagrindiniam apšvietimui rinkitės lubinius šviestuvus pagal savo interjero stilių: čia rasite ne tik klasikinius variantus, bet ir modernius, dekoratyvinius modelius. Mėgstantiems prabangą rekomenduojame rinktis krištolinį šviestuvą.

Tik todėl, kad šviestuvai montuojami prie pat lubų, dar nereiškia, kad nerasite įvairių formų ar spalvų pasirinkimo. Šviestuvų formas ar atspalvius turėtumėte rinktis pagal kambario interjerą.

•    Skandinaviško tipo interjerui geriausiai tinka griežtų formų lubiniai šviestuvai. Rinkitės tokius, kurie yra balti, melsvos spalvos, kuo labiau išskleidžiantys šviesos spindulius po visą patalpą.

•    Spalvoti šviestuvai pabrėžia žaismingą interjerą. Tačiau nebūtina juos rinktis vien tik vaikų kambariui: jei ketinate svetainę įsirengti retro ar vintažiniu stiliumi, kurti jaukią atmosferą virtuvėje, šias funkcijas gali atlikti būtent ryškių spalvų ar įdomių raštų bei formų šviestuvai.

•    Krištoliniai šviestuvai tinka prabangiam interjerui.

•    Lubinius kreipiamuosius šviestuvus geriausia rinktis darbo arba vaikų kambariams – lemputes galite nukreipti taip, kad visas kambarys būtų apšviestas.

•    Moderniam interjerui idealiai tinka apskriti, kiek nuleisti nuo lubų, arba įdomesnių formų lubiniai šviestuvai.

Kaip išsirinkti lubinį šviestuvą?

Kai yra toks didelis šviestuvų pasirinkimas, gali būti sunku pasirinkti vieną šviestuvą. Tačiau tai galite padaryti, įvertinę savo norų ir poreikių santykį:

•    apžvelkite kambarį: jei jo lubos žemos, rinkitės kuo arčiau lubų prigludusį šviestuvą, jei aukštos – tinka ir pakabinamąją dalį turintis modelis;

•    spalvas rinkitės pagal kambario interjerą (derinkite prie baldų spalvos arba interjero detalių);

•    pasirinkite tinkamo dydžio šviestuvą, kad šviesa apšviestų visas kambario dalis (kitaip reikės papildomų sieninių ar pastatomų šviestuvų).

Nepamirškite, kad ir lubiniams šviestuvams galima pasirinkti dimerius, padedančius kontroliuoti namuose kuriamą atmosferą.