Filtruoti pagal

Sietynai

Rodoma 1-43 iš 209 prekės(-ių)

•    vietos taupymas (vienas didelis šviestuvas apšviečia visą erdvę, skirtingai nei kito tipo šviestuvai, kuriuos būtinai reikia komplektuoti po kelis);

•    tai – erdvės dėmesio traukos centras, masyvus akcentas (sietynas yra tarsi meno kūrinys, juo nesunku perteikti erdvės charakterį ir norimą nuotaiką)

•    universalumas (šviestuvų salone „Ekoliumenas“ rasite ne tik klasikinių, krištolinių, bet ir modernios klasikos ar modernių sietynų. Šiandien sietynas nebėra statiško dizaino. Naujas požiūris ir sietynų pritaikymas moderniame kontekste sufleruoja, kad šio tipo šviestuvai gali būti tiek elegantiški ir minimalistiniai, tiek netikėtų formų, turintys avangardo elementų, tiek ir klasikiniai, tradicinio modelio.

Nepaisant masyvumo, sietynai tinka ir aukštų, ir vidutinių lubų erdvėms. Jų pagalba visą erdvę užliesite jaukia šviesa. Vienu esminiu elementu erdvėje sukursite viską, ko reikia: šviesą, charakterį, stilių ir, žinoma, eleganciją.

Šio tipo šviestuvų korpuso koloritas apima tradicinių, prabangių, sodrių spalvų gamą. Joje rasite auksinę, tradicinę, antikinę baltą arba baltą kreminę, matinę spalvas. Medžiagos gali būti pačios įvairiausios: medis, metalas, tekstilė, krištolas ar net plastikas. Gaubtams pasirenkamos solidžios, klasikinės spalvos, pavyzdžiui, bordo, pilka, juoda, kreminė ir pan., todėl derinimas prie interjero nėra sudėtingas.

Rinkitės iš „Ekoliumenas“ sietynų asortimento ir susikurkite išraiškingą, unikalų, prabangų interjerą. Jei sunku nuspręsti, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės apsispręsti ir rasti tinkamiausią sietyną Jūsų namams, restoranui, viešbučiui ar kitoms erdvėms.