Lemputės ir kitos prekės

Jums siūlomos lemputės ir kitos prekės leis užtikrinti, jog Jūsų turimi šviestuvai funkcionuotų tinkamai ir ilgai! Mūsų asortimente rasite prekių, kurios suteiks Jūsų erdvėms dar daugiau išskirtinumo bei šviesumo! Papildomi apšvietimo priedai dažniausiai kainuoja nedaug, taigi savo aplinką galėsite pakeisti taupiai, tačiau efektingai!

Šviestuvų gaubtai

Jei Jūsų nebetenkina turimo šviestuvo gaubtas: nebepatinka esamas dizainas ar gaubtas yra nusidėvėjęs - mūsų salonuose bei elektroninėje parduotuvėje galėsite išsirinkti naują gaubtą, kurį galėsite pritaikyti prie interjero, o taip pat turimo šviestuvo stilistikos.

Lempučių lizdai, skirtingo tipo lemputės

Mūsų asortimente galėsite rinktis iš plataus pasirinkimo skirtingų tipų lempučių, kurios galės džiuginti Jus kokybiška šviesa, kad ir kur jas įmontuosite! LED šviesos diodų lemputės puikiai tiks Jūsų šviestuvuose. Norintiems įspūdingo efekto, siūlome išskirtinio dizaino, energiją taupančias lemputes, kurios sužavės savo išvaizda ir taps puikia interjero detale. Lemputės ir kitos prekės užtikrins, jog Jūsų erdvės taps itin šviesios ir jaukios!

Fotorėlės bei judesio davikliai

Jei Jus domina ne tik vidinis, bet ir išorės (lauko) apšvietimas bei saugumas – rinkitės fotorėles bei judesio daviklius, kurie apšvies Jūsų pasirinktą erdvę kai joje atsiras judantis objektas arba reguliuos šviestuvų automatinį įjungimą, kai natūralus (saulės šviesos) apšvietimas neužtikrins pakankamo matomumo. Šios šviesos sistemos užtikrins ne tik reikiamą apšvietimą, bet ir padės apsaugos bei saugumo atžvilgiais - juk eidami apšviesta gatve ar kiemu Jūs jausitės kur kas maloniau ir saugiau, nei einant tamsiu, neapšviestu keliu. Mūsų internetinėje ir specializuotose „Ekoliumenas“ parduotuvėse galėsite rinktis iš itin plataus pasirinkimo apšvietimo sistemų, tarp kurių – lemputės ir kitos prekės – Jūsų erdvėms apšviesti. Mūsų prekes galite užsisakyti internetu, tačiau, jei norite gaminius apžiūrėti gyvai, laukiame Jūsų „Ekoliumenas“ specializuotuose šviestuvų centruose, kur mūsų profesionali komanda atsakys į visus Jūsų klausimus ir supažindins su šviestuvais, jų sistemų veikimo principu bei kitomis charakteristikomis.

Product added to compare.